חיפוש

השתלה דנטלית ממוחשבת - Fully Guided Implantology

עודכן: 2 במאי 2019

בעבר על מנת לבצע השתלה דנטלית הסתמכו רופאי השיניים על בדיקה קלינית ועל צילומי שיניים ייעודיים שנקראים צילומים פנורמיים. צילומים אלה הם דו מימדיים בלבד, ולכן לא אפשרו לרופא לדעת בדיוק מה קורה בפיו של המטופל. מסיבות אלה הצלחת הטיפול היתה תלויה בעיקר במקצועיותו של הרופא ובמצב המתרפא. עם השנים התפתחו מכשירים נוספים שסייעו מאוד להצלחת הטיפול – הראשון ביניהם הוא מכשיר ההדמיה הממוחשבת (CT).


דר עזאת דאהר השטלה דנטלית ממוחשבת
השתלה דנטלית ממוחשבת - Fully Guided Implantology

כמובן שיש כמה טיפולים לבעיית חוסר בשיניים כגון תותבת וגשרים אך הטיפול היעיל ביותר לבעיה של חוסר בשיניים הינו ההשתלה דנטלית. אחוזי ההצלחה גבוהים ביותר, אך ההצלחה תלויה בהרבה גורמים : מבנה הלסת, איכות וכמות העצם, בריאות הפה והאסתטיקה.

בעזרת הציוד המתקדם והטכנולוגיה שתמיד מתפתחת ,קיימת גם אפשרות להשיג תוצאות טובות ביותר ולהגדיל את אחוזי הצלחת הטיפול בעזרת השתלה דנטלית ממוחשבת. בטיפול זה מתמקדת מרפאתנו.


בעזרת ההדמיה הממוחשבת נוצרים תנאים אופטימליים להצלחת התהליך. כך יכול הרופא לדעת בדיוק היכן למקם את השתלים ובצורה הטובה ביותר אשר לא תגרום, חלילה, לפגיעה בתעלת העצב או בסינוס. הרופא יכול גם לדעת מהו בדיוק עובי העצם, איכות העצם והזוית שבה כל שתל צריך לעמוד. הדבר נעשה בדיוק וחישוב רב של כל תהליך בעזרת תוכנה תלת מימדית והצילום התלת מימדי CT לפני הניתוח.

לפי התכנון וההשתלה הווירטואלית שנעשתה, נוצר סד כירורגי מיוחד בדיוק של אלפיות המ"מ שקובע בדיוק את מיקומו של השתל כפי שתוכנן בעזרת ההדמיה הממוחשבת והצילום התלת - ממדי של המטופל.

כך מגדילים את אחוזי ההצלחה בזמן הניתוח כי כל תהליך נחשב ונבדק ווירטואלית כבר מספר פעמים.


השתלים הם למעשה תחליף לשיניים הטבעיות, הם לא נועדים רק לחיוך יפה ולאסתטיקה, אלא הם אמורים לאפשר למטופל לאכול ללא הגבלה. טיפול זה הוא לא רק לשנה או לשנתיים, אלא לעשרות שנים. לכן לא להקל ראש או לבקש לקצר תהליכים ולחסוך כסף! כי אז תתקבל תוצאה ירודה וקצרת מועד ותוך זמן קצר יהיה צורך בטיפול נוסף, כואב ויקר יותר.


נשמח לקבל את פנייתך

https://www.drezdhr.com/contact

 

© 2019 Dr. Ezzat Daher ALL RIGHTS RESERVED.

51 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול