חיפוש

Single Visit Dentistry

עודכן: 2 בינו׳ 2019


תאר לעצמך, כתר איכותי ואסתטי ברמה הגבוהה ביותר! אם זה היה כתר/גשר חרסינה או אפילו גם כתר זרקוניה אשר נתאם בדיוק כתר/שן מקסימלי והכל בפגישה אחת בלבד!בטיפול זה מתמקדת מרפאתנו! בבריאות השיניים שלך לא מתפשרים! ציוד רפואי בטכנולוגיה המתקדמת בעולם וניסיון רב של שנים שצבר דר עזאת א. דאהר ברפואת שיניים אסתטית ודיגיטלית גם בשילוב האימפלנטולוגיה (התמחות בהשתלות דנטליות) - השתלה ממוחשבת - Full guided Implantology - בנושא זה נתמקד יותר במאמר הבא.


עכשיו בצפון הארץ - בעפולה! Single Visit Dentistry - במרפאתו הפרטית של דר עזאת דאהר.

לא צריך מעורבות של מעבדת שיניים ולא עוד 2-3 מפגשים אצל רופא השיניים בגלל בעיות בכתר זמני או לתיאום כתר!

אצל דר עזאת דאהר מותאם לך אישית כתר דיגיטלי ללא חומרי מטבע, ללא מידות וללא כתר זמני! והתוצאה כתר איכותי ברמה הגבוהה ביותר - הכל בפגישה אחת בלבד!

כתר זה הוא לא רק כתר אסתטי אלא גם כתר "בריא" לחניכיים.

נסיגת החניכיים משתקפת ויוצרת הילה כהה באזור החניכיים אשר מהווה בעיה אסתטית

במרפאתנו לא ממליצים על כתר מתכתי! מחקרים שונים בשנים האחרונות טוענים שכתר שעשוי ממתכת גורם לנסיגת חניכיים יותר מכתר חרסינה מלא או מכתר זרקוניה.

בגלל המתכת שעשויי ממנה הכתר נהיית עם הזמן נסיגת החניכיים משתקפת ויוצרת הילה כהה באזור החניכיים אשר מהווה בעיה אסתטית באזורי השיניים הקדמיות במיוחד.
ה CEREC היא המערכת התלת-ממדית המתקדמת ביותר בעולם בתחום הרפואה הדיגיטלית - מאפשרת סריקה דיגיטלית ,עיצוב וייצור 3D מיידי - Chair Side של הכתר והכי חשוב התאמה אינדיבידואלית ומדויקת על השן.

באמצעות מערכת זו אפשר גם לעצב ולייצר: מבנה על שתל, ציפוי חרסינה, סתימת חרסינה, כתר/גשר חרסינה, כתר/גשר זרקוניה.


נשמח לקבל את פנייתך - צור קשר

 

© 2018 Dr. Ezzat Daher ALL RIGHTS RESERVED.

130 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול